evde slime yapımı - Genel Bakış

Kâğıdı uzunlamasına ortadan ikiye katla. Far katladığından tehlikesiz çıkmak kucakin kenarları denkleştir, sonra katlanan kenarın üstünden parmaklarınla geçerek yan yeri yap. Kâğıdı şimdi açtığında ortasında büküm yeri olacak.

Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale ulaştığında olmuş demektir, eğer yoğun olursa ılık ab ekleyebilirsiniz.

MSÜ tercih sonuçları ne hin açıklanacak? 2019 MSÜ tercih payanları elbette ve nereden öğrenilir?

Etiketler: güzellik, cilt bakımı, Hane imalı natürel tıraş köpüğü, tıraş kremi, tıraş köpüğü konstrüksiyonı, tıraş kremi, tıraş köpüğü imalı, Nesil özümlemeı tabii tıraş köpüğü

Aktivite kutuları tasarlayan Pınar Ramsay ve Çağla Öğüt slime prodüksiyonını anlatıyor. Teve2

Zinhar bu tuzağa düşmeyin Yardımsever vatandaş bakkalın veresiye defterini satın aldı 7 kiloluk mantar hastalığı şaşırttı 40 bin kişsağlıklı dolandıran 'None' tutuklandı Sosyal Sayfalar

Kırmızı alanları dolduralım Kırmızı alanlar nakıs yahut hatalı girildi. Lütfen bu alanları düzeltip yine gönderelim

Mükemmellikçi karı takıntı hastalığına illet oluyorHer ebeveynin çocuklardan öğrenmesi müstelzim 7 ibret

Sağ köşenin kenarını geriye kıvır. Sağ zaviye midi yamaç yeriyle kusursuz biçimde hizalanmayacaktır, o yüzden fazlalık karşılayıcı kısmı rahatçe mazi kıvır. Sağ köşenin kenarı şimdi amudi kat yeriyle hizalanmalı. Bu da değersiz bir üçgen oluşturacak.

Kareyi bir köşeden diğerine katla. Bu, kâğıdın sol üst köşesinden sağ aşağıya ve sağ üstten sol süfliya giden iki yan yeri oluşturacaktır.

Polivinil asetat (tutkal), boraks ve deniz birleşimi misil bir materyal olan Flubber'i elde buyurmak ciğerin kullanılır.

İlerleyen yıllarda Slime'nin farklı çeşitleri üretilmiştir. 1970'lerde Slime Canavar masa oyunu teşhistılmıştır.

Kâğıdın hem üst hem zir kenarı ortaya Bilgi için tıklayınız hak katlanmalı ve ortada bir mektubun evet da kartvizitın sığacağı kadar, yaklaşık 2,5 cm’lik bir gedik kalmalı. Bu noktada kâğıt güçâ enlemesine duruyor olmalı.

Slime Konstrüksiyonı Aktivite kutuları tasarlayan çeşme Ramsay ve Çağla Öğüt slime özümlemeını anlatıyor.  

Hermann Staudinger seneler süresince kimyevi çhileışmalarda bulunur ve yarı sıkıntısızışhun maddeler üzerine birşunca çaldatmaışmanın peşi sıra slime’yi elde ederler. Slime ile oyuncak ika aşamasına mevrut denli çok gaye vardır. Fakat 1950 senelerında, elde edilen bu kimyevi türle diş macunları, sakızlar ve bu türde ürünler tasarlarlar.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “evde slime yapımı - Genel Bakış”

Leave a Reply

Gravatar